de la court Breed

Akzonobel vindt belangenbehartiging op nationaal en Europees niveau belangrijk

Raymond de la Court - Managing Director Benelux Deco Paints, AkzoNobel

20140702_121532v1470

Het lidmaatschap ontzorgt mij. Het scheelt mij veel uitzoekwerk!

Anja Jessurun - Directeur Norway Coatings BV

VVVF_Bestuur_69v1470

De VVVF geeft mij advies en ondersteuning als ik dat nodig heb

Robert Groot - Hempel The Netherlands BV

Leden - members

Gewone leden

AkzoNobel Automotive & Aerospace Coatings Sassenheim www.anac.com
Akzo Nobel Decorative Coatings BV Sassenheim www.akzonobel.com/paints
Alabastine Holland BV Ammerzoden www.alabastine.com
Anker Stuy Verven BV Gorredijk www.ankerstuy.nl
Axalta Coating Systems EMEA Holding BV Tiel www.axaltacoatingsystems.com
Baril Coatings BV 's-Hertogenbosch www.baril.nl
BASF Coatings Services BV Maarssen www.basf.com
BICCS Industrial Coatings BV Almere www.biccs.nl
A. Bok en Zonen BV Amsterdam www.bok-en-zn.nl
Bristol Coatings Holland BV Honselersdijk www.bristolcoatingsholland.nl
CD-Color Nederland BV Eindhoven www.cd-color.de/nl/cd-color.html
Chromaflo Technologies Europe BV Sittard www.chromaflo.com
Chugoku Paints BV Fijnaart www.cmpeurope.eu/en/home
Coateq Coating Concepts Haarlem www.coateq.nl
Coldec Productie BV Vaassen www.coldec.nl
Cronolin Paint BV Genemuiden www.cronolin.nl
DAW NEDERLAND BV Nijkerk www.dawnederland.nl
Digo Products BV Veldhoven www.digo.nl
EPSON Europe BV Amsterdam hwww.epson.eu
Verfindustrie Drost BV Venlo www.drostcoatings.nl
DSL Coatings Alphen aan den Rijn www.conticoatings.nl  
Flexchemie BV Ridderkerk www.flexchemie.nl
Flint CPS Group  's-Gravenzande www.flintgrp.com
Flint Group Netherlands Deventer www.flintgrp.com
Flint Group Netherlands Helmond www.flintgrp.com
Flint Group Netherlands Winschoten www.flintgrp.com
W. Heeren & Zoon BV Aalsmeer www.epifanes.nl
Hempel (The Netherlands) BV Schiedam www.hempel.nl
Hempel Industrial BV Kampen www.hempel.nl
Herfst en Helder BV Lelystad www.herfstenhelder.nl
Hermadix Coatings BV Aalsmeer www.hermadix.nl
Hunter Douglas Europe BV Hoogeveen www.hunterdouglasgroup.com
International Paint (Ned.) BV Rhoon www.akzonobel.com/international
iPaint Coatings BV Naarden www.ipaintcoatings.nl
Jotun BV Spijkenisse www.jotun.com
Keim Nederland BV Almere www.keim.nl
Kluthe Benelux BV Alphen aan den Rijn www.kluthe.nl
P.K. Koopmans Lakfabrieken BV Marrum www.koopmansverf.nl
Korthals Groep BV IJmuiden www.korthals.nl
Glas- en Verfimport A. v/d Kwast BV Leiden  
Lakfa Verffabriek BV Amsterdam www.lakfa.com
Nanocoat International Voorschoten www.nanocoatinternational.com
NELF Lakfabrieken BV Marrum www.nelfpaints.com
Neverlak BV Amsterdam www.neverlak.nl
Norway Coatings BV Amsterdam www.norwaycoatings.nl
Phoenix Coatings Zeewolde www.phoenix.nl
PLPcoatings BV Prinsenbeek www.plpcoatings.com
PPG Coatings Nederland BV Uithoorn www.ppg.com
PPG Coatings BV Tiel www.ppg.com/coatings/packaging/pages/default.aspx
PPG Coatings Europe B.V. Protective & Marine Amsterdam www.ppg.com/coatings/pmc/Pages/pmc.aspx
PPG Industrial Coatings BV Veenendaal www.ppgindustrialcoatings.com
PPG Industries Wijchen www.ppgrefinish.com
RencoSolutions BV Ridderkerk www.rencosolutions.nl
RIGO Verffabriek IJmuiden www.rigoverffabriek.nl
Rolsma Biobased V.O.F. Enschede www.rolsmapaint.com
Rust-Oleum Netherlands BV Roosendaal www.rust-oleum.nl
Siegwerk Benelux NV Temse www.siegwerk.com
Sika Nederland BV Utrecht www.sika.nl
Soen's Meubelbeitsen BV IJmuiden www.soen.nl
Sun Chemical Zaandam Zaandam www.sunchemical.com
Kon. Drukinktfabrieken Van Son BV Hilversum www.vanson.nl
Teknos Drywood Enschede www.teknosdrywood.nl
Strikolith BV Raamsdonksveer www.strikolith.com
Tollens Coatings NV Temse (B) www.tollens.be
Touwen & Co. BV Zaandam www.touwen.nl
Valspar / Sherwin-Williams Lelystad www.valsparauto.com
Veluvine BV Breda www.veluvine.nl
Veveo Coatings Amsterdam www.veveo.nl
VISTAPAINT BV Nootdorp www.vistapaint.nl
Vliegenthart BV Tiel ww.vliegenthart.nl
Verffabr. H. de Vos & Zn. BV Den Haag www.devosverf.nl
Van Wijhe Verf B.V. Zwolle www.vanwijheverf.nl
De IJssel Coatings BV Moordrecht www.de-ijssel-coatings.nl
Zandleven Coatings BV Leeuwarden www.zandleven.com

 Buitengewone Leden

Allnex Netherlands BV Bergen op Zoom www.allnex.com
Ardagh Group Leeuwarden www.ardaghgroup.com
Arizona Chemical BV Almere www.arizonachemical.com
Azo NV Antwerpen (B) www.azo.be
BASF Nederland BV Arnhem www.basf.nl
Broekman Logistics Rotterdam www.broekmanlogistics.com
Bühler Benelux Mechelen (B) www.buhlergroup.com
Caldic Nederland BV Rotterdam www.caldic.com
Chromaflo Technologies BV Maastricht www.chromaflo.com
DSM Coating Resins Waalwijk www.dsm.com
DSM Resins BV Zwolle www.dsm.com
E & R BV Vlaardingen www.er-bv.com
Eskens Tinting Solutions BV Alphen a/d Rijn www.eskens.com
Geostick BV Uithoorn www.geostick.nl
Grolman Benelux BV Goor www.grolman-group.com
Holland Colours Europe BV Apeldoorn www.hollandcolours.com
Keyser & Mackay CV Amsterdam www.keysermackay.com
KRONOS BV Rotterdam www.kronostio2.com
Lawter Kallo (B) www.lawter.com
MS Holding BV Nieuwegein www.covestro.com
Reverdia vof Geleen www.reverdia.com
Safic-Alcan Necarbo BV Beverwijk www.safic-alcan.nl
TQC BV Capelle aan den IJssel www.tqc.eu
Vito NV Mol (B) www.vito.be
E.H. Worlée & Co. BV Kortenhoef www.worlee.de
WSB Finishing Equipment BV Utrecht www.wsb-benelux.eu

Belangstellende leden

Brenntag Nederland B.V. Dordrecht www.brenntag.nl
De Monchy International BV Hoogvliet Rotterdam www.monchy.com
G.C. Rutteman & Co. BV Rotterdam www.rutteman.com
IMCD Benelux BV Rotterdam www.imcdgroup.com
Münzing International S.à.r.l. Luxemburg (L) www.munzing.com
NCOI Techniek Trainingen BV Zwijndrecht www.ncoi.nl
Pack2Pack Halsteren www.pack2pack.com

 

 

true
false
true