VVVF-De la Courtv2

AkzoNobel vindt belangenbehartiging op nationaal en Europees niveau belangrijk

Raymond de la Court - Managing Director Benelux Deco Paints, AkzoNobel

VVVF-Jessurunv2.png

Het lidmaatschap ontzorgt mij. Het scheelt mij veel uitzoekwerk!

Anja Jessurun - Directeur Norway Coatings BV

VVVF_Robert de Groot

De VVVF geeft mij advies en ondersteuning als ik dat nodig heb

Robert Groot - Hempel The Netherlands BV

Leden - members

Leden van de VVVF zijn verf- en drukinktfabrikanten en -importeurs die actief zijn op de Nederlandse markt. Ook andere bedrijven die belang hebben bij de industrietak zijn aangesloten bij de VVVF, zoals groothandelaren, van grondstoffen en machines. Nederland is een belangrijke speler in de verf- en drukinktindustrie - lees meer over de branche.

Waarom lid worden

Gewone leden

AkzoNobel Automotive & Aerospace Coatings Sassenheim www.anac.com
Akzo Nobel Decorative Coatings  Sassenheim www.akzonobel.com/paints
Alabastine Holland  Ammerzoden www.alabastine.com
Anker Stuy Verven  Terwispel www.ankerstuy.nl
Axalta Coating Systems EMEA Holding  Tiel www.axaltacoatingsystems.com
Baril Coatings  's-Hertogenbosch www.baril.nl
BASF Coatings Services  Maarssen www.basf.com
BICCS Industrial Coatings  Almere www.biccs.nl
A. Bok en Zonen  Amsterdam www.bok-en-zn.nl
Bristol Coatings Holland  Honselersdijk www.bristolcoatingsholland.nl
CD-Color Nederland  Eindhoven www.cd-color.de/nl/cd-color.html
Chromaflo Technologies Europe  Sittard www.chromaflo.com
Chugoku Paints  Fijnaart www.cmpeurope.eu/en/home
Coateq Coating Concepts Haarlem www.coateq.nl
Coldec Productie  Vaassen www.coldec.nl
Cronolin Paint  Genemuiden www.cronolin.nl
Cromology Benelux Breda / Vorst (B) www.cromology.com/en 
DAW Nederland  Nijkerk www.dawnederland.nl
De IJssel Coatings  Moordrecht www.de-ijssel-coatings.nl
Digo Products  Veldhoven www.digo.nl
EPSON Europe  Amsterdam hwww.epson.eu
Drost Coatings  Venlo www.drostcoatings.nl
DSL Coatings Alphen aan den Rijn www.conticoatings.nl  
Flexchemie  Ridderkerk www.flexchemie.nl
Flint CPS Group  's-Gravenzande www.flintgrp.com
Flint CPS Group Helmond www.flintgrp.com
Flint Group Netherlands Deventer www.flintgrp.com
Flint Group Netherlands Winschoten www.flintgrp.com
W. Heeren & Zoon  Aalsmeer www.epifanes.nl
Hempel (The Netherlands)  Schiedam www.hempel.nl
Hempel Industrial BV Kampen www.hempel.nl
Herfst en Helder  Lelystad www.herfstenhelder.nl
Hermadix Coatings  Aalsmeer www.hermadix.nl
Hunter Douglas Europe  Hoogeveen www.hunterdouglasgroup.com
International Paint (Ned.)  Rhoon www.akzonobel.com/international
Jotun Nederland Spijkenisse www.jotun.com
Keim Nederland  Almere www.keim.nl
Kluthe Benelux  Alphen aan den Rijn www.kluthe.nl
Kon. Drukinktfabrieken Van Son  Hilversum www.vanson.nl
Koninklijke Van Wijhe Verf  Zwolle www.vanwijheverf.nl
P.K. Koopmans Lakfabrieken  Marrum www.koopmansverf.nl
Korthals Groep  IJmuiden www.korthals.nl
Glas- en Verfimport A. v/d Kwast  Leiden ..
Lakfa Verffabriek  Amsterdam www.lakfa.com
Nanocoat International Voorschoten www.nanocoatinternational.com
NELF Lakfabrieken  Marrum www.nelfpaints.com
Neverlak  Amsterdam www.neverlak.nl
Norway Coatings  Amsterdam www.norwaycoatings.nl
Phoenix Coatings Zeewolde www.phoenix.nl
PLPcoatings  Prinsenbeek www.plpcoatings.com
PPG Coatings Nederland  Uithoorn www.ppg.com
PPG Coatings  Tiel www.ppg.com/coatings/packaging/pages/default.aspx
PPG Coatings Europe B.V. Protective & Marine Amsterdam www.ppg.com/coatings/pmc/Pages/pmc.aspx
PPG Industrial Coatings  Veenendaal www.ppgindustrialcoatings.com
PPG Industries Wijchen www.ppgrefinish.com
RencoSolutions  Ridderkerk www.rencosolutions.nl
RIGO Verffabriek IJmuiden www.rigoverffabriek.nl
Rolsma Biobased v.o.f. Enschede www.rolsmapaint.com
Rust-Oleum Netherlands  's-Hertogenbosch www.rust-oleum.nl
Siegwerk Benelux  Hilversum www.siegwerk.com
Sika Nederland  Utrecht www.sika.nl
Soen's Meubelbeitsen  IJmuiden www.soen.nl
SPS 's-Hertogenbosch www.spsbv.nl 
Sun Chemical Etten-Leur Etten-Leur www.sunchemical.com
Sun Chemical Zaandam Zaandam www.sunchemical.com
Teknos  Enschede www.teknosdrywood.nl
Strikolith  Raamsdonksveer www.strikolith.com
Touwen & Co.  Zaandam www.touwen.nl
Sherwin-Williams (Valspar) Lelystad www.valsparauto.com
Veluvine  Breda www.veluvine.nl
Veveo Coatings Amsterdam www.veveo.nl
VISTAPAINT  Nootdorp www.vistapaint.nl
Vliegenthart  Tiel ww.vliegenthart.nl
Verffabriek H. de Vos & Zn.  Den Haag www.devosverf.nl
Zandleven Coatings  Leeuwarden www.zandleven.com

 Buitengewone leden

Allnex Netherlands  Bergen op Zoom www.allnex.com
Ardagh Group Leeuwarden www.ardaghgroup.com
Arizona Chemical  Almere www.arizonachemical.com
Azo  Antwerpen (B) www.azo.be
BASF Nederland  Arnhem www.basf.nl
Broekman Logistics Rotterdam www.broekmanlogistics.com/en/Home 
Bühler Benelux Mechelen (B) www.buhlergroup.com
Caldic Nederland  Rotterdam www.caldic.com
Chromaflo Technologies  Maastricht www.chromaflo.com
DSM Resins  Zwolle www.dsm.com
E & R  Vlaardingen www.er-bv.com
Eskens Tinting Solutions  Alphen aan den Rijn www.eskens.com
Geostick  Uithoorn www.geostick.nl
Grolman Benelux  Goor www.grolman-group.com
Holland Colours Europe  Apeldoorn www.hollandcolours.com
Keyser & Mackay  Amsterdam www.keysermackay.com
KRONOS  Rotterdam www.kronostio2.com
Lawter Kallo (B) www.lawter.com
MS Holding  Nieuwegein www.covestro.com
Safic-Alcan Necarbo  Beverwijk www.safic-alcan.nl
Schoeller Allibert Swiss Sàrl Romont (Ch) www.schoellerallibert.com
TQC  Capelle aan den IJssel www.tqc.eu
E.H. Worlée & Co.  Kortenhoef www.worlee.de
WSB Finishing Equipment  Utrecht www.wsb-benelux.eu

Belangstellende leden

Brenntag Nederland B.V. Dordrecht www.brenntag.nl
De Monchy International BV Rotterdam - Hoogvliet  www.monchy.com
G.C. Rutteman & Co. BV Rotterdam www.rutteman.com
IMCD Benelux BV Rotterdam www.imcdgroup.com
Münzing International S.à.r.l. Luxemburg (L) www.munzing.com
NCOI Techniek Trainingen BV Hilversum www.ncoi.nl
Pack2Pack Halsteren www.pack2pack.com

 

 

true
false
true